strona główna
  O nas  

Od Redakcji
Jestem Włochem, ale mieszkam i żyję w Polsce od 15 lat i mam jedną wielką pasję – samochody. Co miesiąc kupuję wszystkie czasopisma motoryzacyjne, chcę wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w świecie aut. Zdecydowałem się stworzyć moje pismo choć spotkałem wielu sceptyków, którzy pytali, czy na pewno jest potrzebne kolejne pismo motoryzacyjne? Ale moje nie jest kolejne, będzie jedyne, bo jest tworzone z pasją. Pasją moją i ludzi, którzy pracują ze mną. O ile oczywiście można nazwać pracą coś, co się kocha. Trudno opisać radość, jaka towarzyszy nam przy powstawaniu nowego, największego w Polsce miesięcznika motoryzacyjnego.

Pomysł zrodził się z emocji, z miłości do samochodów, bo my w „V12” kochamy je jak kobiety i traktujemy jak kobiety. Nie zdziwi Was zatem, że w naszych tekstach podchodzimy do samochodów z pasją i uczuciem bez wyjątku, czy jest to Ferrari, czy Skoda Fabia. Do wszystkich podchodzimy z pasją, ale bez taryfy ulgowej: jeśli trzeba, głośno krytykujemy i analizujemy każdy szczegół. Nic się przed nami nie ukryje, zajrzymy w każdą najmniejszą szczelinę i zakamarek. Dziewczyny mają swoje tajemnice, ale samochody nie mają przed nami sekretów. Dla mnie auto to nie bezosobowa lodówka. Zawsze ma swoją duszę, nieważne, czy to Fiat 126, czy najnowszy Mercedes, samochód jest nieodłączną częścią naszego życia. Nie będę mówić tylko o osiągach, te dane znajdziecie w naszych testach i tabelach, ja będę mówił o wrażeniach i emocjach, jakie ten samochód wzbudza. Będę się starał, żeby „V12” nie był zimnym katalogiem, ale miał swój styl, oddawał ducha motoryzacji. Ani na moment nie zapominamy, ze samochód nie jest tylko wytworem inżynierów i stylistów, połączeniem najnowszej techniki i piękna – auto to przede wszystkim styl życia, obraz ducha jego właściciela. I tak też widzimy samochody. Każdy staramy się zobaczyć z perspektywy jego przyszłego właściciela, tego, który wybierze tę akurat markę i model ze względu na swoje potrzeby i styl życia.

Włożyliśmy wiele serca w projekt graficzny, chcieliśmy by „V12” było wizualnie wyjątkowe. Nasz projekt jest przejrzysty, lekki i stylowy. Specjalnie organizujemy sesje zdjęciowe najnowszych aut, jeździmy nimi po naszym pięknym kraju, by testować je tutaj: na krakowskiej uliczce, w warszawskim City, nieopodal staropolskiego dworku czy w brzozowym zagajniku, albo na błotnistym zaułku. Korzystamy ze wsparcia i doświadczenia licznego zespołu „Automobilismo”, z najlepszych profesjonalnych testów, ale tworzymy nową jakość i polską treść.

Dante Cinque

Bieżący numer
 
 
 
+ NEWSLETTER
Zapisz e-mail :

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy. Szanujemy Twoją prywatność.Nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz sie wypisać:

Usuń e-mail :
Copyright © 2021 V-12.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas || Bieżący numer || Archiwum || Forum || Kontakt